Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę budowę domu jednorodzinnego - Łódź

nr 625174 skierowane do usługodawców z województwa: łódzkie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Zlecę budowę domu jednorodzinnego w Łodzi przy ulicy Kolumny. Jesteśmy niemal pewni, że chcemy wybudować dom: https://www.dobredomy.pl/projekt/otis/ Czekamy na ostateczną decyzję o warunkach zabudowy. Projekt będzie miał dyskretne zmiany (inny układ schodów na poddasze, otwarta kuchnia, i garderoba na strychu). Ogrzewanie gazowe z piecem kondensacyjnym, a więc i z ogrzewaniem podłogowym. Zastanawiamy się pomiędzy dachówką a pokryciem blachą dachu, dlatego prosimy o wycenę uwzględniającą oba te rozwiązania. Liczymy też na pomoc w sprawie wykorzystania materiałów - na czym nie warto oszczędzać, a gdzie można wykorzystać może średniej jakości materiały. Kolejnym pytaniem jest, do jakiego stanu wykonawca doprowadza inwestycję i czy mogę liczyć na podział cenowy kolejnych etapów. Proszę także o podanie terminów. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »